YILMAZ SRC KURSU

SRC BELGEN İLE TRAFİKTE KAFAN RAHAT OLSUN

Tel

+90(212) 446 07 47

E-posta

yilmazegitim@hotmail.com

Önemli Sayfalar

SRC Belgesi Alma Süreci

 

SRC Belgesi Alma Süreci

SRC Belgenizi almak çok kolay. Aşağıda tüm detayları paylaştık.

1- Kayıt : Kaydınızı yapabilmemiz için gerekli evrakları hazırlarsınız ve kaydınız yapılır.

SRC BEGESİ İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

2AD FOTOĞRAF ÖĞRENİM BELGESİ(diploma,tasdikname gibi) TC KİMLİK BELGESİ ADRES TELEFON

2- Kayıt işleminiz bittikten sonra sınava çalışabilmeniz için gereken kitap, test, soru bankası v.s materyaller tarafınıza verilir.

3- Eğitim : Yüz yüze eğitim yasak olduğundan eğitimlerimiz uzaktan online canlı öğretmenler ile yapılır. 5 farklı akademisyen öğretmenlerimizden eğitim alırsınız. Yaklaşık süreç 2 haftadır.

4- Deneme sınavı : Eğitim süreci bittik sonra sınava bir kaç gün kala adaylarımızı kursumuza davet ederiz ve sınav öncesi sizleri deneme sınavı yaparak sınav stresinden uzaklaşmanız ve aklınıza takılan soruları öğretmenlerimize sora bilmeniz için fırsat yaratırız.

5- Son adım : Sınava girebilmeniz için MEB’dan adınıza düzenlenmiş ıslak imzalı sınav giriş belgenizi almak için kursumuza gelirsiniz ve sınava girmeniz için artık her şey hazırdır.

6- Sınav sonrası süreç : Sınava girdikten sonra MEB bize sınav sonuçlarını gönderir, biz de sizler ile sınav sonuçlarınızı paylaşırız. Sınav sonucunuz başarılı ise 1 hafta içerisinde UAB size sms ile bilgi verir. Bankaya gidip SRC Belgesi harç ücretini yatırmanız ile SRC Belgeniz aynı gün içerisinde E-devletinize kayıt edilir. Sınavdan başarısız olursanız üzülmeyin, toplam 4 hakkınız var, 1 ay sonra sınava tekrar girmelisiniz.

SRC Belgenizi almanız kayıt tarihine göre yaklaşık 20-40 gün arasındadır. Tüm bu süreç içerisinde sürekli iletişim halinde oluruz; sınav tarihleri, eğitim bilgilendirmeleri, deneme sınav sonuçları v.b tüm konularda sms,whatsapp üzerinden sizlere bilgi akışı sağlarız.  

→ Hızlı Kayıt Olun

 

→ Src Çıkmış Sorular

 

→ Uygulama-Görsel Sınav Soruları

 

→ Online Sınav Olun

 

İlgili Yazılar

ŞİMDİ Ara

× ŞİMDİ YAZ