YILMAZ SRC KURSU

SRC BELGEN İLE TRAFİKTE KAFAN RAHAT OLSUN

Tel

+90(212) 446 07 47

E-posta

yilmazegitim@hotmail.com

Search
Close this search box.

Önemli Sayfalar

Hakkımızda

Bağcılar Göztepe’de faaliyet gösteren src kursumuz; sizler için bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir site hazırladı..Eğer sizde SRC belgesi almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Eğitim merkezimiz MEB tarafından yetkilendirilmiş Mesleki Yeterlilik Eğitim Merkezi‘dir.Kurumumuz 90 kişinin aynı anda eğitim alabileceği 3 adet sınıfa sahiptir. Öğrenciler için kantin alanı ve uzman eğitim kadrosu ile eğitim hizmetlerine devam etmektedir.

Eğitim merkezimizde verilen eğitimler; Ticari araç sürücüler için: SRC1, SRC2, SRC3 ve SRC4 belgesi eğitimleri ayrıca yolcu ve yük taşımacılığı kapsamında yönetici olarak çalışanlar için: ODY1, ODY2, ODY3, ODY4, ÜDY1, ÜDY2, ÜDY3, ÜDY4 eğitimleridir.

İlgili Yazılar

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Aydınlatma Metni Değerli yilmazsrckursu.com Üyesi, yilmazsrckursu.com, sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, telefon, adres, e-posta

Daha Fazla Oku »

Psikoteknik Belgesi

  Psikoteknik Belgesi Nedir İçişleri Bakanlığı genelgesiyle 31 Aralık 2020’den itibaren ticari araç sürücülerinin psikoteknik belgesinin olması mecburi hale getirildi. 01 Ocak 2021 tarihi itibariyle psikoteknik test raporu olmayan

Daha Fazla Oku »

ŞİMDİ Ara